همه ما دست کم یک بار بوده که از خانه‌ای به خانه دیگر جا به جا شویم برای این عمل نیاز داریم اسباب منزل را بسته‌بندی کنیم به نحوی که

هم جای کمتری بگیرند و هم اینکه در جابه‌جایی آسیبی نبینند

 

این شرکت با در نظر گرفتن این دو مورد کار بسته بندی اثاثیه منزل را به عهده می‌گیرد

 
برای داشتن یک حمل و نقل و باربری خوب باید نکاتی را رعایت کرد که در زیر به شرح آن موارد می پردازیم :

1. لطفا صبر کنید هنوز وقت رفتن به سراغ وسایل نیست ، شما قبل از هر کاری باید لیست مرتب و کاملی از کار ها و وسایلی که باید در طول کار انجامشان دهید تهیه کنید

2. و اما وسایل مورد نیاز شما برای یک بسته بندی مطمئن . خب شما برای این که یک بسته بندی خوب و مطمئن داشته باشید نیاز دارید به : کارتن (البته نه هر کارتنی کارتن های ضخیم و سفت و مطمئن) ، طناب محکم ، چسب نواری پهن و محکم ، پلاستیک های حباب دار ، روزنامه ، ماژیک (ترجیحا دو رنگ ماژیک استفاده کنید مشکی/آبی و قرمز تا بتوانید برای نشان دادن وسایل حساس یا شکستنی از رنگ قرمز استفاده کنید که زمان جا به جایی دقت بیشتری در حمل آن ها شود ) ، فوم

3. قبل از بلند کردن و جا به جایی هر یک از جعبه های پر شده با وسایلتان به دقت جعبه را برسی کنید و از محکم بودن اتصالات جعبه مطمئن شوید.

4. در بسته بندی لوازم شکستنی تان برای جلوگیری از به هم خوردن و درنتیجه شکستن ظروف بهتر است هر یک از ظرف ها را به صورت جداگانه در روزنامه بپیچید و بعد بین ظروف و وسایل شکستنی فوم قرار دهید.

5. وسایل ارزشمند و گران قیمت مثل : طلا ، پول یا جواهرات را با وسیله نقلیه شخصی خود حمل کنید .

6. بعد از اتمام کار بسته بندی ، برای جوگیری از احتمال جا گذاشتن جعبه ها حتما یک دور تعداد آن ها را به صورت دقیق بشمارید.

7. بعد از اتمام چیدمان وسایل درون جعبه ها نام تک تک وسایل داخل آن ها را با برچسب و ماژیک روی در جعبه ها بنویسید و در صورتی که وسایل شکستنی داخل جعبه دارید حتما با خط درشت و ماژیک قرمز روی جعبه بنویسید «شکستنی» .

8. حال برای سهولت در انجام کارتان زمان منتقل شدن به خانه جدید و شروع چیدمان وسایل روی جعبه ها به مکانی که به آن تعلق دارند هم اشاره کنید مثلا : وسایل آشپزخانه ، وسایل اتاق خواب .