رعایت چه نکاتی در حین اثاث کشی ضرورت دارد؟
توصیه هایی برای اثاث کشی بدون دغدغه و موفق برای کسانی که میخواهند به خانه جدیدشان بروند:

 اسباب کشی کارسختی است اما ازآن گریزی نیست, اسباب کشی ها درفصل تابستان رایج تراست به خصوص درماه شهریور که به دلیل نزدیک شدن به بازگشایی مدرسه بازارتعویض خانه خیلی گرم میشود اگربدانید چطوراسباب کشی و کی شروع به جمع آوری وسایل کنید میتوانید این کارسخت را راحت تر انجام دهید.
به ترتیب بسته بندی کنید، باید به کارگران باربری وگروه حمل ونقل اعلام کنید که کارتن وجعبه هایی که نوشته شده به کدام اتاق برود مثل لوازم اتاق خواب یا آشپزخانه ... لوازم های گران قیمت را جداگانه بسته بندی کنید ظروف چینی وکریستال ها و تابلوفرشها گران قیمت وحساس رابه روشی خاص بسته بندی کنید. وسایل کوچک را داخل  کارتن وبا روزنامه و مجلات خانگی و وسایل سنگین رابا کارتن های بزرگ وفوم حباب دار باند پیچی کنید .وسایل بزرگ و گرانقیمت مثل پیانو , آینه وکنسول رابا فوم حباب دار بسته بندی کنید. بهترین باربری را از نظر قیمت ,خاور , وانت کارگر و... انتخاب کنید. یکی از دغدغه های افراد در حین اسباب کشی این است که نگران شکستن وسایل منزل خود هستند باربری شمال بار اسباب و اثاثیه شما را با کمال دقت به هر جایی از تهران یا هر نقطه از کشور که بخواهید جابجا نموده و اسباب و اثاثیه منزل شما را بیمه می کند و این اطمینان را به شما می دهد که با برنامه ریزی منظم و بدون آسیب رساندن بارها را به مقصد می رساند.
اتوبار و باربری شمال بار با کادر فنی خود اقدام به بسته بندی وسایل شما نموده و کلیه وسایل منزل یا دفتر شما را به سبک کشور های اروپایی بسته بندی نموده و آنرا برای جابجایی آماده می کند بعد از این گروه حمل بار با خاور مسقف و موکت کاری شده همراه با نیرویی کاملا ورزیده وارد عمل می شود و اسباب و اثاثیه شما را بارگیری می کند.

 

ویژگی های یک باربری خوب چیست؟

- مدیریت قوی

- کادری مجرب شامل راننده , کارگر و...

- خدمت رسانی سریع

- حضور به موقع و در اسرع وقت ماشین ها

- مقرون به صرفه بودن

- جلب رضایت مشتری

- چیدمان درست وسایل

 

آیا اتوبار شمال بار , بارها را بیمه میکند؟

اتوبار شمال بار برای باربری داخل شهری بارها را تا سقف 20/000/000 میلیون تومان به صورت رایگان و برای باربری بین شهری بارها را تا سقف 40/000/000 میلیون تومان  به صورت رایگان بیمه میکند.

این بیمه شامل مواردی از قبیل آتش سوزی , تصادف و... می باشد.

 

چرا نرخ برخی باربریها اینقدر پایین است؟
در زمینه حمل و نقل نباید به هر گروهی اعتماد کنید، چون اگر اتوبار کادر فنی و مجرب نداشته باشد وسایل شما آسیب جدی میبینند لطفا گول نرخ های پایین گروه های حمل و نقل متفاوت باربری و حمل بار رو نخورید ، اگر شما برای حمل بار و اثاثیه منزل خود نیاز به باربری و گروه حمل و نقل با اعتماد و متخصص , کارگرانی زبده و حرفه ای دارید با ما تماس بگیرید .